Antec Power Supply

Antec, Inc, oyun, PC yükseltme ve Do-It-Yourself (DIY) pazarları için yüksek performanslı bilgisayar bileşenleri ve aksesuarlarının lider global markasıdır. 1986’da kurulan Antec, bu endüstrilerde öncü olarak tanınmaktadır ve dünya çapında bir pazar lideri ve etkin, sessiz ve güvenilir ürünlerin uluslararası sağlayıcısı olarak konumunu korumaktadır. Antec, kalite bilincine sahip sistem üreticilerinin ve entegratörlerin taleplerini karşılayan dağıtım kanalında da büyük başarı elde etti.

Antec’in muhafazaları sunması , teknik açıdan gelişmiş Performance One Serisi , düşük maliyetli Yeni Çözüm Serisi ve tüm iş istasyonu ve sunucu pazarlarının ihtiyaçları için tasarlanmış sunucu sınıfı muhafazaları gibi çok çeşitli ürünler içerir. Antec ürünleri de cephe hattı dahil güç kaynakları , örneğin onun kadar TruePower Quattro Serisi ve EarthWatts , mevcut en çevre dostu güç kaynakları. PC oyuncuları performans bileşenlerinde giderek önemli bir tüketici ve çoğu Antec ürünü , birinci sınıf oyun muhafazası Nine Hundred gibi oyun demografisine yöneliktir . Antec ayrıcapatentli LED Fanları ve Notebook Soğutma çözümleri de dahil olmak üzere bir çok özgün ürünü içeren bilgisayar aksesuar satırı üretmektedir .

Neden Antec
İster olağanüstü durum arayan bir oyuncunuz olsun, ister güvenilir ve verimli bir güç kaynağı arayan bir sistem entegratörü olsun, performanstan istikrarlığa ve stile kadar bir çok faktörü göz önünde bulundurmanız gerekir. Yüksek performanslı bilgisayar bileşenlerinin lider sağlayıcısı olarak, yalnızca beklentilerinizi karşılamakla kalmayıp bunları aşan ürünleri sunmaya da inanıyoruz. Bilgisayar deneyiminiz sessiz, verimli, serin ve zarif olmalıdır; uzlaşmaya inanmıyoruz ve siz de yapmanız gerekmiyor. İşte ürünlerimizi rekabette önde tutan temel değerlerden sadece birkaçı.

Sessiz Bilgisayar
En sevdiğiniz filmin fısıltı çizgisindeki bir sabit sürücünün boşluğuna kadar uzayın deniz tabancasının patlamasına hayranınızın uğultusundan günümüz bilgisayarları gürültülü ve yıkıcı olabilir. Antec, 1986 yılında kurulduğundan beri sessiz sessiz çalışma olanağı sağlayan ileri teknolojileri geliştiren Quiet Computing ™ alanının öncüsü olmuştur. Antec, ses yalıtım panelleri içeren muhafazalar, düşük gürültülü soğutma fanları, titreşim azaltıcı silikon contalar gibi geniş bir Quiet Computing ™ çözümleri sunmaktadır. Gerçekten sessiz bir bilgisayar deneyimledikten sonra hiçbir şey kabul etmeyeceksiniz.

İnanılmaz Verimlilik
Bir PC kurma söz konusu olduğunda, önemli olan parçaların maliyeti değil, toplam sahip olma maliyeti de söz konusudur. Birçok güç kaynağı çok verimsizdir, enerji harcıyor ve elektrik faturasında fazladan maliyet ve çevreyi kirletiyor. Antec, enerji verimliliği alanında bağımsız olarak en yüksek onaylı standart olan 80 PLUS®’u geçen çok çeşitli güç kaynakları sunmaktan gurur duymaktadır. Bu güç kaynakları performansında herhangi bir azalma olmaksızın 80 veya daha fazla verime sahip olacak şekilde test edilmiş ve garanti edilmiştir; 80 PLUS uyumlu bir PSU, tüm çalışma modlarında toplam elektrik kullanımının yüzde 21’inden tasarruf edebilir. Bu yeterli olmazsa, New Solution serisi veya Sonata III 500 gibi birçok Antec muhafazası, 80 PLUS® güç kaynağı takılı olarak gelir, ihtiyacınız olan gücü sunar ve paranızın faturasında tasarruf sağlar.

İnanılmaz Soğutma
Hiçbir şey, aşırı ısınmadan bilgisayarlara daha fazla tehlike oluşturmaz. Yanlış soğutmalı bilgisayarlar daha çabuk bozunur ve sonuçta ciddi hasar görebilirler. Antec, bağımsız mavi LED fanlarımızdan aktif olarak soğutmalı sabit disk muhafazasına kadar, en son soğutma teknolojisini sunuyor. İster bir güç kaynağı, bir oyun muhafazası veya bir ev sineması çantası olsun, Antec çözümleri üçlü bölme tasarımı ve gelişmiş kablo yönetimi gibi özelliklerden yararlanarak hava akışını optimize etmek ve serinliği en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır. Her neyi inşa ediyorsanız, Antec serin tutar.

Rakipsiz Stil
Görünüşler önemlidir. Bunu anlıyoruz. Ve aradığınız ürün ne olursa olsun, Antec, arzuladığınız şık ve şık görünümünü garanti eder. Sade ve ince Yeni Çözüm kutularımızdan rakipsiz şık TruePower Quattro güç kaynaklarına kadar, Antec ürünleri caziptir, caziptir ve tamamen dayanılmaz.

Bir bilgisayar bir yatırım, hayallerinizdeki sistemin altında hiçbir şeye razı olmamalısınız. İnşa et. Buna inan. İşte Antec yolu.