Arctic Cooling

Daha Az Gürültü, Daha Fazla Ses
Sadece ARCTIC’te IT dünyasını gürültüden kurtarmıyoruz – doğru sesi de önemsiyoruz

Uluslararası bir şirket olarak uzmanlığımız, PC’lerde gürültü azaltma konusunda tüketici elektroniği ürünlerine kadar uzanıyor. ARCTIC bir şemsiye markası görevi görür ve SOĞUTMA, SES, EKİPMAN ve GÜÇ çeşitli ürün alanlarını birleştirir.

2001 yılında, masaüstü bilgisayarlar için sessiz soğutma sistemlerine yöneldik ve o zamandan beri bu sektörün önde gelen üreticilerinden biri olduk. 2010’dan bu yana, portföyümüzü tüketici elektroniği ile genişletmek için uzun yıllara dayanan BT deneyiminin bilgisini kullanıyoruz. Genişleme sırasında ARCTIC COOLING sonunda ARCTIC’e dönüştü.
Tüm ürün yelpazemiz, yenilikçi kaliteyi adil bir fiyat etiketi ile sunmakla tanınır. Yeni teknolojiler icat ederken asla yorulmadık. Minimum gürültü seviyesinde en yüksek performansı sunmak için soğutma çözümlerimizi kullanmanıza rağmen, kulaklıklarımız ve hoparlörlerimiz için temiz seslere ve zengin tonlara odaklanıyoruz.

Fakat kökenimizi daima göz önünde bulunduruyoruz, çünkü sessiz bir bilgisayar hoş çalışma koşullarının temelidir. En başından beri ARCTIC’in felsefesi değişmeden kaldı – tüketicilere paranızın karşılığını, uygun fiyatlarla yenilikler sundu.
Magnus Huber, CEO