be quiet! Masaüstü PC'niz için bir güç kaynağı ve soğutma çözümleri üreticisi.

Almanya'daki güç kaynakları için 1 numara

be quiet! 2006 yılından bu yana Almanya'daki PSU işindeki pazar liderliğine ulaşıp onu savunarak kanıtlanan ürünler inandırıcıdır *. Bu onaylanmış ve hem güç kaynakları hem de soğutma çözümleri için sayısız ödül eşlik ediyor.

Tekrarlanan kazanan: Yılın üreticisi

be quiet! tanınmış Alman donanım dergisi PC Games Hardware'in okuyucuları tarafından güç kaynağı kategorisinde “Yılın Üreticisi” olarak dokuz kez üst üste ödüllendirildi. “Hayranlar” kategorisinde sessiz olun! ardı ardına beş kez ilk sıralamayı kazanır ve üst üste üç yıldan fazla Üst 3 CPU soğutucu markalarına aittir. Hardwareluxx topluluğu da oy verdi! PSU kategorisinde üst üste dört yıl boyunca “Yılın Üreticisi” seçildi.

 

Son derece sessiz çalışma

be quiet! Adına yapışır: Gürültü azaltma ve sessizlik alanında on yıldan fazla deneyim sessiz olun! ürünler muhtemelen piyasadaki en sessiz olanıdır.

Kuşkusuz hayranların gürültü seviyelerinin sessiz olmasının büyük bir etkisi var! ürünleri. Çünkü özel olarak geliştirilen SilentWings hayranlarımızı neredeyse tüm yelpazemizde kullanıyoruz. Çeşitli gürültü azaltma özellikleri ile donatılmıştır. Bu sayede gerçekten sessiz bir çalışma sağlıyoruz - ürünlerimiz soğutma performansı ile neredeyse duyulmayan bir işlem arasında en iyi dengeye ulaşıyor.

 

Sessizlik uzmanları tarafından yapılan sessiz premium kalite

Eğer sessiz olmayı seçersen! Birinci sınıf kaliteye sahip olduğunuzdan ve sessizlik uzmanlarının sessiz çalışmalarından emin olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

* GfK 2007-2017 tarafından yapılan pazar araştırmasına göre

be quiet! Listan GmbH & Co. KG şirketinin ticari markasıdır. www.listan.com

Be Quiet Ürünlerini Satın Almak İçin Tıklayın
Be Quiet Ürünler İçin Bayilik Başvurusu Yapın
to top button
tr_TRTurkish
tr_TRTurkish