Kurulum, danışmanlık, taahhüt, tedarik ve proje

Fortigate

Fortinet özellikle BT güvenliğindeki yeniliklere ve kuruluşların karşılaştığı sürekli değişim gösteren tehditlere yönelik yeni çözümler geliştirmeye odaklanır. Fortinet ürünleri ve güncelleme hizmetleri sayesinde, dünyanın dört bir yanındaki şirketlerin, servis sağlayıcıların ve devlet kuruluşlarının BT güvenliği altyapısını sadeleştirirken dinamik güvenlik tehditlerine karşı kapsamlı, bütünleşik ve yüksek performanslı koruma sağlar. Bunun sonucunda, dünyanın en büyük ve en başarılı kuruluşlarının çoğu Fortinet'e güven duymaktadır.

Fortinet, NetScreen'in kurucusu, eski başkanı ve CEO'su Ken Xie tarafından 2000 yılında kurulmuştur. Şirket bugün ağ ve güvenlik konusunda deneyimli ve profesyonel bir yönetim kadrosu tarafından yönetilmektedir. Fortinet'in lider ağ güvenlik şirketi olarak konumu; araştırma şirketleri, endüstri analistleri, ticari kuruluşlar ve medyanın yaygın onayıyla kabul edilmektedir.

SetGrup olarak kurulum, satış, danışmanlık ve satış sonrası hizmetimiz vardır.

Barracuda Email Security Gateway

Gelen e-posta trafiğini e-postayla verilen tehditlere karşı güvenli hale getirin. Barracuda Email Security Gateway ile gelen kötü amaçlı yazılımlara, istenmeyen posta, kimlik avı ve Hizmet Reddini saldırılarına karşı koruma, iş üretkenliğinin e-posta sistemi aracılığıyla yapılan saldırılardan etkilenmemesini sağlar. Güçlü ve özelleştirilebilir politikalar, gelen e-posta iletilerini düzenleyen ayrıntılı gereksinimlerin daha da zorlanmasını sağlar.
Temel Özellikler : Spam Koruması, Virüs Koruması, Hizmet Reddi (DoS) Saldırı Koruması

SetGrup olarak kurulum, satış ve danışmanlık hizmeti veriyoruz.

VMware Kurulum

Sektörde lider konuma sahip bir sanallaştırma yazılımı şirketi olan VMware (NYSE:VMW), BT operasyonlarını kolaylaştırarak, şirketleri yenilikçi olmaları ve büyümeleri konusunda güçlendirir. VMware, veri merkezinden buluta ve mobil aygıtlara kadar tüm altyapıyı sanallaştırarak, BT'nin herhangi bir aygıttan, herhangi bir anda ve yerde hizmet sunabilmesini sağlar.

VMware, işinizi daha etkin ve karlı hale getiren teknolojilerle BT'nizi radikal bir şekilde dönüştürür. Sanallaştırma ve ilke destekli otomasyon konusunda bir öncü olan VMware, tüm veri merkezinde BT'nin karmaşıklığını azaltır.

Sanallaştırma yazılımları profesyonel hizmetler ve uygulamaların birlikte çalışabilirliğini ve müşteri seçimlerini destekleyen, 55.000'den fazla iş ortağından oluşan güçlü bir ekosistem ile, 500.000'den fazla müşteriye değer sunar.

SetGrup olarak vmware kurulum, yapılandırma, eğitim ve danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Storage ve Sunucu Kurulumu

Sunucu ve Storage Kurulumu

Sunucu ve Storage kurulumlarımız müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre yapılandırılmaktadır. Firmanın kendi bünyesinde bir sunucusunun olması ve bu sunucu üzerinde çeşitli uygulamaların kullanılması bir çok avantaj sağlamaktadır. Bilgisayar ve sunucu sayınız ne olursa olsun çalışanlarının yada müşterilerin bilgiye sürekli erişimi ve yeni verilerin sisteme zamanında ve hızlı olarak işlenebilmesi önemlidir. Bu nedenle yapılan sunucu yatırımlarının firmanın büyüme hedefleri ve hizmet kalitesi göz önünde bulundurularak belirlenmesi ve uygulanması gerekmektedir.
Teknor Bilişim, sunucu çözümlerinde uluslararası geçerliliğe sahip sektörde kendini kanıtlamış markaların ürünlerini kullanmaktadır. Global markaların ürünleri ile firmanızın ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda en iyi fiyat / performans çizgisine sahip ürünlerle sunucu ve storage ihtiyaçlarınıza, doğru ve güvenli çözümler sağlamaktayız.

SetGrup olarak sunucu ve storage kurulumu, yapılandırma, taşıma, teknik destek ve danışmanlık hizmeti veriyoruz.

to top button
tr_TRTurkish
tr_TRTurkish