Mustek A3 Tarayıcı

Mustek Systems Inc, Hsinchu Science Park, Tayvan’da bulunup 1988 yılında kurulmuştur. O tarihten bu yana şirket OEM / ODM elektronik ürünler tasarım ve geliştirme, üretim ve dünya çapında önde gelen ürünlerin dağıtımı konusunda uzmanlaşmıştır. “En Benzersiz Mantıklı Teknoloji” anlamına gelen Mustek, teknolojileri, müşterilerimize özgü en mantıklı şekilde kullanma anlamına geliyor. Hedefimiz, günlük kullanım için gelişmiş teknolojilere sahip çok çeşitli sofistike ürünleri seçmek ve bu nedenle gelecekteki çalışmalarımız, farklı ihtiyaçları karşılamak için daha eksiksiz bir ürün gamı ve hizmet sunmak için, her tarafı çevreleyen dijital görüntüleme çözümü şirketi olmaktır. müşterilerimiz. Başlıca ürünlerimiz yüksek hız ADF tarayıcıları, yüksek hızlı A3 ve A4 masaüstü tarayıcıları, el tarayıcıları, kişisel fotoğraf tarayıcıları,

Birlikte, hayat bilimleri ve elektronik teknolojiyi birleştirerek ürünler oluşturmamıza olanak tanıyan ekip çalışması ve yenilik yapmaya kararlıyız. Ürünlerimiz, ürünlerimizi yoğun bir şekilde dünya çapındaki müşteriler tarafından övülen birçok ödül ve patent alanıyla dünya çapında tanınmıştır. Şirketin sürdürülebilir gelişimi için Mustek, müşterilere daha fazla seçenek sunmak için ileri teknoloji ile yüksek kaliteli ve yüksek değerli ürünlere odaklanmaya ve Mustek’in istikrarlı büyümesini sürdürmesi ve karlı kalması için sürekli çalışmaya devam edecektir.

Müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için. Mustek, yan kuruluş ofislerimiz ve dünya çapındaki dağıtım ağlarımız aracılığıyla çalışarak, en kaliteli ürün ve hizmetlerin geliştirilmesine öncelik vermektedir. Küresel pazarlama bilgilerine günlük bazda toplanıyor ve bu bize pazar eğilimlerini ve yarışmalarını iyi anlamış ve böylelikle sektördeki öncü konumumuzu korumamıza izin veriyor.

Sayısal görüntüleme teknolojisinin lider kuruluşu olarak, ortaklarımızla yoğun bir şekilde çalışarak, dünya pazar payını ve küreselleşmeyi artırmak için çalışıyoruz. Müşterilerimizin günlük yaşamdaki ihtiyaçlarını karşılamaya çalışan, eksiksiz bir ürün hattı ve pazarıyla bağlantı kurmaya adamış durumdayız.