ThermalGrizzly_Logo_Orange
Thermal Grizzly

Thermal Grizzly – Almanya’dan en son termal bileşik ürünler!

“Termal bileşik ürünler, bileşen ve soğutucu arasında ısı transferinde en zayıf halkadır. Amacımız bu zayıf noktayı ortadan kaldırmaktır. Bunu birkaç yıldır yüksek performanslı termal bileşik ürünler kullanarak yapma fikrimiz vardı”, diyor Eike Salow, bilgisayar bilimcisi ve Thermal Grizzly’nin kurucusu.

“Hız aşırtmacı dünyasının yüksek performanslı soğutma çözümleriyle ilgili çok yüksek beklentilerini biliyoruz – ve bunları aşmaya çalışıyoruz. Bu iddiayı vurgulamak için, geliştirme sırasında aşırı hız aşırtmacı Roman” der8auer “Hartung ile yakın çalıştık.”

Yukarıda belirtilen hedefe her seferinde bir adım yaklaşmak için, Thermal Grizzly bir yılını kimyasal bileşimleri geliştirip sınıflandırarak ve rakiplerimizin ürünlerini analiz ederek geçirdi. Eike Salow, “Son olarak, çok yüksek standartlarımızı ve hız aşırtma topluluğunun standartlarını karşılayan ilk ürün serilerimizi tamamladık. Bu yıl başardıklarımızdan çok gurur duyuyoruz”, diye devam ediyor Eike Salow.

Elektronik bileşenler, güç dağıtımı yoluyla ısı üretir. Bu ısı oluşumu, bileşenlerin ömrünü kısaltır ve zamanla performanslarını düşürür. Bu işlemi yavaşlatmak için bileşen ve soğutucu arasında termal gres ve pedler kullanılır. Amacımız, optimum termal bileşenler yoluyla elektronik bileşenlerin performansının ve ömrünün bozulmasını önlemektir.

 

Türkiye Satış Noktaları
Thermal Grizzly